KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17234199

nr 1723 4199

Etsning

Emil Åberg (1864-1940), Sverige. Signerad, "lappar som rådslår". Bildmått: 32x44 cm, yttermått inklusive ram: 53x68 cm

Utrop:

500 kr

måndag 15 september 2025
kl 19:41:46